Pozemní práce / dlaždické

Ukončená 3. 6. 2021 PSČ 798 09 Prostějov Olomoucký kraj

Popis poptávky #1852600234

Dobrý den,

sháním solidního profesionála pro zhotovení venkovních / zemních prací u výstavby RD.

1)
Zámková standardní dlažba 25m2 pro garáž - pojízdná + 6 ks beton patek 30x30cm pro mont. garáž - vč. zemních prací. Skicu mohu zaslat. ( dokončení realizace poslední týden srpna 2021 ).
2)
Dále zámkovou dlažbu např. best beleza standard arabica pod pergolu a kolem bazénu (vč. betonu pro lišty pro zastřešení bazénu) celkem cca. 56-66m2 - pochozí (vč. 5 ks betonových patek pro pergolu velikost obdobné jako u garáže) vč. obrubníků + natažení ele. od domu k zahradnímu domku cca 5m vedeno pod dlažbou - vč. zemních prací. Případně bagr lze zajistit na místě stavby.
( termín realizace terasa - září, bazén konec října/listopad ).
3)
1x Branka vč. beton. sloupků vedle garáže typ např.: Safír, rozměry: šířka: 90 (98)* cm, výška: 150 cm, profil plotové tyče: 100 x 20 mm
( cca. realizace září / říjen ).

4)
případná i montáž dřevěné pergoly, rozměry: 5-6x3x2,5 m

Materiál jsem schopen zajistit, případně můžu odebrat vč. materiálu. Vše je o domluvě.

S pozdravem

Michal J.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Michal j.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 556 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel