Pravidelnou dopravu

Ukončená 6. 1. 2021 PSČ 261 01 Příbram Středočeský kraj

Popis poptávky #473755739

Dobrý den,Poptávám vnitrostátní dopravu pro trasu Ždánice-Příbram. Chtěl bych Vás požádat o nacenění pro Vás možných variant dopravy.

Varianty pro nacenění auta s nosností do 3.5t, 12t, 12-24t (popřípadě nabídněte jinou variantu nákladního auta, kterou disponujete).

Trasa by byla jak jsem psal ze Ždánic do Příbrami v četnosti buďto jedenkrát nebo dvakrát týdně v pravidelných termínech. Preferované dny pro nás jsou úterý až čtvrtek. S tím že by auto vyjelo ze Ždánic s nákladem, který by vyložilo v Příbrami, kde by současně naložilo nový naklad směřovaný do Ždánic.(nebo naopak, první nakládka v Příbrami pak směr Ždánice)Shrnutí poptávaných variant:1. Pravidelná otočka 1x týdně trasy Ždánice-Příbram v předem dohodnutém termínu(úterý-čtvrtek), typ nákladního vozidla nabídněte dle vašich možností

2. Pravidelná otočka 2x týdně pro trasu Ždánice-Příbram v předem stanovených termínech(např. úterý a čtvrtek), typ nákladního vozidla nabídněte dle vašich možnostíPokud je pro vás nějaká varianta realizovatelná pošlete mi prosím cenovou nabídku na tento email. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. Přeji příjemný zbytek dne.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Adam J.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 221 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?