Pravidelnou dopravu

Ukončená 6. 1. 2021 PSČ 261 01 Příbram Středočeský kraj

Popis poptávky #473755739

Dobrý den,Poptávám vnitrostátní dopravu pro trasu Ždánice-Příbram. Chtěl bych Vás požádat o nacenění pro Vás možných variant dopravy.

Varianty pro nacenění auta s nosností do 3.5t, 12t, 12-24t (popřípadě nabídněte jinou variantu nákladního auta, kterou disponujete).

Trasa by byla jak jsem psal ze Ždánic do Příbrami v četnosti buďto jedenkrát nebo dvakrát týdně v pravidelných termínech. Preferované dny pro nás jsou úterý až čtvrtek. S tím že by auto vyjelo ze Ždánic s nákladem, který by vyložilo v Příbrami, kde by současně naložilo nový naklad směřovaný do Ždánic.(nebo naopak, první nakládka v Příbrami pak směr Ždánice)Shrnutí poptávaných variant:1. Pravidelná otočka 1x týdně trasy Ždánice-Příbram v předem dohodnutém termínu(úterý-čtvrtek), typ nákladního vozidla nabídněte dle vašich možností

2. Pravidelná otočka 2x týdně pro trasu Ždánice-Příbram v předem stanovených termínech(např. úterý a čtvrtek), typ nákladního vozidla nabídněte dle vašich možnostíPokud je pro vás nějaká varianta realizovatelná pošlete mi prosím cenovou nabídku na tento email. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. Přeji příjemný zbytek dne.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Adam J.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 688 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel