Pravidla soutěže o Wellness víkend

Pořadatel/organizátor: Firma Josef Zelinka IČ 72338555, sídlo: Brandlova 1395, Kyjov, 697 01

Termín soutěže: každý měsíc, vždy od prvního do posledního dne měsíce, počínaje měsícem březen 2017 až Leden 2018.

Zveřejnění výherců: do 1 týdne po skončení měsíce na webu organizátora. Zveřejněno je jméno a příjmení výherce. Výherce je kontaktován organizátorem soutěže, a to e-mailem a telefonicky.

Místo konání soutěže: web www.trhpoptavek.cz

Mechanismus soutěže: losování jednoho výherce za měsíc.

Účast v soutěži: účastníkem soutěže se stává každý zákazník, který zadal na webu www.trhpoptavek.cz svoji poptávku a tato poptávka je v daném soutěžním měsíci aktuální alespoň jeden den. Identifikátorem účastníka je zadaná e-mailová adresa u zadané poptávky. Losuje se tedy z e-mailových adres. Účastníkem soutěže se stává také doporučitel, který třetí osobě doporučil zadání poptávky na webu www.trhpoptavek.cz přes formulář k tomu určený a třetí osoba si zadala poptávku na webu www.trhpoptavek.cz. Doporučitel je do losování zařazen v měsíci, kdy je aktuální poptávka třetí osoby, kterou doporučitel doporučil. Účastník může být do losování zařazen vícekrát.

Výherce: výhercem se stává majitel vylosované e-mailové adresy. Za každý měsíc se losuje jeden výherce a jeden náhradník.

Pokud majitel vylosované e-mailové adresy si nepřeje převzít výhru, nebo si výhru nepřevezme do jednoho týdne od kontaktování, výhra je postoupena náhradníkovi. Pokud si ani náhradník nepřeje převzít výhru, nebo si výhru do jednoho týdne od zkontaktování nepřevezme, výhra propadá.

Výhra: poukaz na wellness víkend pro 2 osoby.

Předání výhry: dle domluvy s výhercem.

Osobní údaje: poskytnuté údaje jako jméno a e-mailová adresa účastníka soutěže, údaje výherců soutěže jako jméno a příjmení, adresa, telefon, e-mail bude shromažďovat organizátor soutěže za účelem informování o výsledcích soutěže a předání nebo poslání výhry.

Soutěže se smí zúčastnit: soutěžící ve věku od 18 let.

Soutěže se nesmí zúčastnit: organizátor, jeho zástupci, pracovníci, osoby blízké.

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu pravidel.

V Kyjově, dne 20. 02. 2017

Výhody tržiště poptávek

Od roku 2008 systematicky získáváme nové zakázky pro 53 999 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání. Zajišťujeme kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob, které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží.

Registrace nic nestojí, je bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů.

Přímé kontakty na zákazníky
Neplatíte žádné provize
Omezená konkurence
Váš obchodní asistent
Statistika poptávek v oborů
Oslovíte více subdodavatelů
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Jak TrhPoptávek funguje?

Zadáte poptávku

Dnes popíšte, co přesně potřebujete a nabídky zájemců vám budou přicházet samy. Už žádné kontaktování každé firmy zvlášť!

Poptejte zdarma a nezávazně

Vyberete nejlepší nabídku

Poměr kvalita • cena • termín a dle hodnocení předchozích zákazníků či referencí v profilu řemeslníka nebo firmy.

Ohodnotíte práci

Vděčnost je přístup k životu, ať poctivý profesionál s dobrými referencemi má větší šanci získat nové zakázky a věří v sílu zpětné vazby od zákazníků.