Právní služby - předžalobní výzva, podání žaloby, zastupování u soudu

Zdarma kontaktUkončená 8. 4. 2023 PSČ 733 01 Karviná Moravskoslezský kraj

Popis poptávky #965241897

Poptávám Právní služby - předžalobní výzva, podání žaloby, zastupování u soudu


Dne 17.4.2020 na Sbazaru zakoupil od soukromé osoby respirátory za 12 000Kč, zboží bylo doručeno 23.4.2020. Respirátory přišly použité. Řěšeno přes Policii ČR, kdy sice Policie v tom podvod spatřuje, státní zástupce však věc nechal odložit, že se by se podvod v rámci trestního řízení nepodařilo prokázat a mám postupovat občansko-právní cestou.


Termín: ihned

Lokalita: místní příslušnost Karviná


Další informace:
V příloze anonymizovaná kopie spisu od Policie.
Co mám v ruce: Videozáznam z rozbalování zásilky. Fotografie od prodejce, na které v průběhu komunikace s Policí sám dokazuje, že respirátory, které poslal nebyly v originálním balení od výrobce a balení se shoduje s tím, co mám zachyceno na videu z rozbalování zásilky.

Vidíte nadeji na úspěch?
Jste ochotni pracovat za ceny podle advokátního tarifu (bohužel za 2000Kč za hodinu, či podobné částky si nemohu právní zastoupení dovolit)?

Pokud je Vaše odpověď na poslední 2 otázky ano, budu rád pokud mi pomůžete.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Adam P.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 798 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel