Přeprava zboží a stěhování

Ukončená
27.05.2020
PSČ 11000 Praha Praha

Popis poptávky #236066662

Poptávám: Stěhování

Termín: Sobota 30.5.2020

Lokalita: Praha – z: Malostranské nám kam: Kaizlovy Sady

Další informace:
v sobotu 30. 5. potřebuji přestěhovat veškeré vybavení bytu z Malostranského náměstí, Praha (3. patro bez výtahu, zadní trakt historického domu- cca 150 metrů ke vstupu do domu, před domem se dá zaparkovat) a převézt do Karlína (adresa Kaizlovy Sady) – parkovat se dá před domem. Věci půjdou do sklepa (1 patro po schodech dolů). Hrubý soupis vybavení (vše rozložené a v rámci možností zabalené):
3x dvoulůžko postel IKEA Malm
1x dvoulůžko kovové
1x jednolůžko kovové
1x rozkládací křeslo (na jednolůžko)
2x stůl (1 menší dřevěný, 1x skleněný)
1x komoda
2 x konferenční stolek
1 x detská postýlka
11x matrace
8x nocni stolky
3x vetsi nastena zrcadla
2x starožitná kresla
8x zidle ikea jídelní kovova
4x ikea jídelní zidle kozenkova
10x ikea tasek lozniho pradla, perin, rucniku atd
2x TV
6 stehovacich krabic (nadobi, lampicky atd)

Dekuji za nabidky


Kontakt na poptávajícího a přílohy

Michael H.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 852 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel