Přeprava zboží a stěhování

Ukončená 28. 5. 2020 PSČ 110 00 Hlavní město Praha Praha

Popis poptávky #236066662

Poptávám: StěhováníTermín: Sobota 30.5.2020Lokalita: Praha – z: Malostranské nám kam: Kaizlovy SadyDalší informace:

v sobotu 30. 5. potřebuji přestěhovat veškeré vybavení bytu z Malostranského náměstí, Praha (3. patro bez výtahu, zadní trakt historického domu- cca 150 metrů ke vstupu do domu, před domem se dá zaparkovat) a převézt do Karlína (adresa Kaizlovy Sady) – parkovat se dá před domem. Věci půjdou do sklepa (1 patro po schodech dolů). Hrubý soupis vybavení (vše rozložené a v rámci možností zabalené):

3x dvoulůžko postel IKEA Malm

1x dvoulůžko kovové

1x jednolůžko kovové

1x rozkládací křeslo (na jednolůžko)

2x stůl (1 menší dřevěný, 1x skleněný)

1x komoda

2 x konferenční stolek

1 x detská postýlka

11x matrace

8x nocni stolky

3x vetsi nastena zrcadla

2x starožitná kresla

8x zidle ikea jídelní kovova

4x ikea jídelní zidle kozenkova

10x ikea tasek lozniho pradla, perin, rucniku atd

2x TV

6 stehovacich krabic (nadobi, lampicky atd)Dekuji za nabidky
Kontakt na poptávajícího a přílohy

Michael H.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 798 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel