Příprava kuchyně pro vestavěnou linku

Ukončená
15.06.2020
PSČ 14200 Praha Praha

Popis poptávky #2041380887

Poptáváme přípravné práce v panelovém domě na Praze 4 pro instalaci vestavěné kuchyňské linky IKEA. Datum realizace první polovina července 2020.

Místnost s rozměry viz nákres předáme ke zhotovení ve stavu "holých zdí a podlah" a poptáváme tyto práce:

- Nová elektroinstalace, zásuvky 230V, vypínače, příprava pro stropní lustry 2x, příprava pro vestavěné spotřebiče včetně el. trouby (digestoř, myčka, el. trouba, plynová varná deska, mikrovlnná trouba) viz. nákresy. Rozšíření jističů v rozvaděči, do kuchyně vedou pouze dva jističe. Nové vedení pokud možno přímo do panelu bez lišt pro el. vedení a viditelných krabiček pro vypínače a zásuvky 230V.
- Vybourání panelové příčky u dveří, délka cca 670mm, vyrovnání spár mezi betony a podlah, výmalba stěn a stropu bílou barvou
- Podlaha z materiálu vinyl, imitace dřeva, barva šedá 12,4m2.
- Odpojení starého plynového sporáku a zapojení nové plynové varné desky (možno samostatně plynařem)
- Instalace venkovní zásuvky a světla na lodžii, vedle okna zvenku.
- Instalace 230V zásuvek do nástěnného panelu nad pracovní deskou kuchyně, celkem 10ks
- Instalace vodovodu pro baterii ke dřezu a odpadů pro myčku a dřez.


Nabídky a předběžnou cenovou kalkulaci prosím zasílejte na e-mail, případně mě můžete kontaktovat telefonicky či e-mailem v případě nejasností a dotazů.

Děkuji

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Martin B.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 935 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel