Projekt na zastřešení terasy

Ukončená 30. 10. 2023 PSČ 273 43 Kladno Středočeský kraj

Popis poptávky #666776908

Dobrý den,
poptávám projekt na zastřešení terasy

Jedná se o projekt na zastřešení terasy plochou střechou a zpevnění střechy zahradního domku, který je vedle terasy, aby na střeše zahradního domku mohla parkovat dvě auta. Dále by na střeše terasy i zahradního domku byl přístřešek, který by začínal nad garáží a pokračoval až k hlavnímu domu.

Součástí přílohy jsou fotky pohled-od-garaze a pohled-od-domy, kde je žlutě vyznačená střecha terasy, zeleně střecha zahradního domku, kterou je potřeba zpevnit pro dvě auta, fialově je střecha přístřešku a růžové jsou sloupy přístřešku.

V příloze jsou také fotky z plánu původního povoleného stavu, který bychom chtěli pozměnit v rámci změny stavby před dokončením. Na obrázku hlavni-dum-parkovaci-stani vyznačují zelené čáry a šipka místo, kde budou parkovat dvě auta. Na obrázku s černými auty značí zeleně zakroužkovaná auta parkovací stání, která budou zachována (jedná se o střechu zahradního domku). Červeně přeškrtnutá auta značí zrušená parkovací stání (jedná se o střechu terasy, která ještě není postavená a je součástí projektu). Na obrázku s plánkem značí žluté zabarvení střechu terasy, která je součástí projektu, vlevo od terasy je hlavní dům a vpravo od terasy je zahradní domek, jehož střechu bychom potřebovali zpevnit pro dvě parkovací stání, která jsou znázorněna zelenými ovály.

Děkuji předem za Vaši nabídku

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Monika V.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 693 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel