Projektant/architekt pro větší rodinný dům v Brně

Platná 1. 11. 2021 PSČ 624 00 Brno - město Jihomoravský kraj

Popis poptávky #600832817

Hledáme projektanta nebo architekta, který nám pomůže dotáhnout rodinný dům v Brně včetně přípojek ke stavebnímu povolení. Pozemek je lehce svažitý, dům by měl mít tři patra - s dvojgaráží, menším sklepem a vejminkem ve spodním patře. Inženýrské sítě jsou v komunikaci vedle pozemku. Lokalita je v zástavbě a dům bude samostatně stojící. Předběžné požadavky stavebního úřadu a odboru územního plánování známe. Základní představu o dispozicích domu a techonologiích taky máme (nic, co by se nedalo po konzultaci změnit).

Děkujeme předem za Vaši nabídku

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Daniel M.
soukromá poptávka

Čeká první nabídku

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 271 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?