Provedení rozvodů vody a odpadů, včetně vybudování topení v rekonstruovaném rodinném domě

Zdarma kontaktUkončená 5. 8. 2021 PSČ 750 02 Přerov Olomoucký kraj

Popis poptávky #567171970

Prosím o zhotovení cenové nabídky na provedení rozvodů vody a odpadů, včetně vybudování topení v rekonstruovaném rodinném domě.

Podotýkám, že spodní WC bych rád splachoval vodou ze studni - tzn. vybudovat také přepojovací ventil (voda ze studni/voda z veřejného vodovodu).

Vytápění:

- v přízemí - obývák, kuchyně, chodba, koupelna bude podlahové vytápění
- v přízemí - garáž a technická místnost je na domluvě, co doporučujete?
- v horním patře budou ve všech místností radiátory. Jen v koupelně v horním patře bude žebříkový radiátor + podlahové vytápění, WC - je na domluvě, co doporučujete?

K topení bude využíván plyn. Kotel bude umístěn v technické místnosti v přízemí.
V příloze zasílám vybrané podklady, které máme k dispozici a byly využity k ohlášení stavby. Existuje-li úspornější (ekonomicky výhodnější) varianta oproti podkladům v příloze, určitě se jí nebudeme bránit a necháme si rádi poradit.
PS: autorem dokumentace vytápění není Ing. Tillerová
Děkuji.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Václav Z.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 364 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel