Redakční modul (auto-buyer)

Ukončená
02.11.2018
PSČ 29477 Mečeříž Středočeský kraj

Popis poptávky #872587367

Poptávám výpočetní techniku 

Druh: Redakční systém (auto-buyer)

Specifikace: Potřeboval bych vytvořit Redakční modul (auto buyer) jako je na stránce např tady : odkaz


Chtěl bych odkupovat na svém webu virtuální coiny (mince) ve hře fifa 19 přes tento modul.
Funguje to tak, že zadám hráče do modulu a popíšu informace o hráči ,kterého má prodejce koupit ve hře 19 a tím mi vlastně pošle (prodá) coiny s tím že bych chtěl, aby systém vyhodnotil, zda prodejce koupil skutečně hráče nebo ne. Pokud prodejce skutečně koupil hráče s informacemi, které jsem uvedl v modulu, dostanu automatický email o prodejci s jeho platebními prostředky, na které chce peníze poslat a já už manuálně pošlu peníze do 24 h. 
Můžete si verzi na stránce, co jsem vám poslal zkusit a líp pochopit co vlastně potřebují.

Cena: max 15 000 Kč


Děkuji předem za Vaši nabídku.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Alex M.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán, at’ získáte podobnou zakázku příště!

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 756 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel