Registrace Firmy nebo OSVČ

Zdarma a nezávazně

Kontaktní osoba - neveřejné

Firemní údaje - veřejně pro zákazníky

Zadejte o vás aspoň 50 znaků

Zakázky z Vašeho oboru

Výběr tarifu

Chcete to jen vyzkoušet?

Registrujte se zdarma a získejte přehled aktuálních zakázek z vašeho oboru a regionu. Firmy a podnikatele s tarifem jsou na poptávky po vyhrazený čas zvány přednostně, podle atraktivity a počtu nabídek se poté posílají poptávky i firmám s nižším tarifem nebo později zpřístupní s kontakty zdarma.

Férový přístup již od 24Kč, máte-li zájem jen o konkrétní zakázku.

Co přináší zakoupení tarifu?

Aktivní tarif umožní přístup ke kontaktům poptávajících z vybraných kategorií. Zbytečně nepřeplácíte, žádné provize z uzavřených obchodů.

Nové zakázky ještě dnes a denně

Cena je uvedena včetně DPH. Platby probíhají skrz zabezpečenou platební bránu GoPay, umí Platební karty, Bankovní převody, atd.

Promo kód - volitelné

Přečtěte si prosím zásady ochrany osobních údajů. Odesláním souhlasíte s obchodními podmínkami.

Děkujeme, brzy se vám ozveme. Po registraci, která je zdarma, bude informace odeslána našim operátorům, kteří ji zpracují.

Výhody tržiště poptávek

Od roku 2008 systematicky získáváme nové zakázky pro 54 699 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání. Zajišťujeme kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob, které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží.

Registrace nic nestojí, je bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.