Registrace proběhla úspěšně

Platba tarifu byla schválena, jen čekáme na převod peněz
Platba zatím nebyla úspěšně zpracována! Pravděpodobně čeká na zpracování u poskytovatele platby nebo byla Vámi zrušena.

Děkujeme, vyčkejte pár minut a na Vámi uvedený email příjdou údaje pro přihlášení do klientské zóny.

Operátor trhu ověří registraci, aktivace Vašeho účtu obvykle trvá 1 až 3 dní, brzy se Vám ozveme.

Nyní se platba zpracovává, po jejím zpracování budete informování na email o zpřístupnění kontaktů na poptávající. Pak jen přejděte a klepněte na zaplacený kontakt poptávky, která Vás zaujala.

Při platbě online během několika minut peníze připíšou na nás účet. Běžný bankovní převod trvá obvykle 1 až 5 dní a bez správných údajů se platba protistraně nepřipíše. U bankovního převodu je vhodné si zkontrolovat správné číslo účtu protistrany a variabilní symbol.

  • Získejte na trhu nové zakázky z vašeho oboru ještě dnes a denně
Přehled aktuálních zakázek

Zcela zdarma zadávání poptávek subdodavatelům pro dlouhodobou spolupráci nebo jen pro jednorázovou zakázku. Každý podnikatel občas potřebuje dodat materiál či zajistit výpomoc v podobě subdodávky služeb od šikovných firem nebo řemeslníků.

Výhody tržiště poptávek

Od roku 2008 systematicky získáváme nové zakázky pro 54 693 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání. Zajišťujeme kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob, které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží.

Registrace nic nestojí, je bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště.

Omezená konkurence

Pouze malá část trhu uvidí kontakt na poptávce a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou a dostupností.

Váš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek. Přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací sníží náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Trh je nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Vaš marketing a reklama budou účinnější. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma.

Vyúčtování do e-mailu

Vyúčtování do e-mailu je možné aktivovat v internetové samoobsluze. Neodpovídáme za bezpečnost dat odeslaných na zákazníkem zadanou e-mailovou adresu. Vyúčtování do e-mailu může být odesláno pouze v souhrnném formátu na ověřenou e-mailovou adresu zadanou zákazníkem.