Rekonstrukce byt. domu - zednické práce

Ukončená 3. 6. 2020 PSČ 430 01 Chomutov Ústecký kraj

Popis poptávky #1865123851

POPTÁVKA – ŘEMESLNÉ PRÁCE
Pokračování v rekonstrukci činžovního domu  v Chomutově – 1.etapa

Termín prohlídky objektu: dle dohody, ale až po předložení základního ceníku za práce
Termín zahájení: dle zhotovitele
Termín dokončení: do 03/2021 (platí pro celý objekt)
Stručný popis objektu:
Jedná se o řadový cihlový dům. V přízemí se nacházela hospoda a v následujících dvou patrech čtyři bytové jednotky. Cílem rekonstrukce objektu je vytvořit šest stejných bytových jednotek o dispozici 2+1, a také dva půdní byty, prozatím bez plánované dispozice. Byty č.1 a č.2 se nachází téměř v původním stavu. V těchto prostorech se skladuje materiál pro ostatní byty. Po dokončení všech bytů se tyto dva udělají naposledy. Byty č.3 a č.4 se nachází v pokročilé fázi, kdy je zapotřebí dokončit úpravu stěn, stropy, vodu a odpady atd. Byty č. 5 a č.6 jsou o něco pozadu oproti bytům č.3 a č.4 s tím, že zde chybí dokončit podlahu (záklop OSB), postavit příčku, kompletně do lepidla a perlinky, a budou na tom stejně jako byty č.3 a č.4. Byty č.5 a č.6 v podstatě neexistují. Jedná se o budoucí půdní vestavbu. Započali se práce na podlahách, ale nejsou dokončené.

Rozsah první etapy: cílem je byty č. 3 – 6 dostat do takové fáze, že všechny byty budou v lepidle a budou připravené na štuky, výmalbu, pokládku podlah, dokončení koupelen atd. Tyto práce budou obsažené v druhé etapě, která bude následovat po první.

Co by měla obsahovat nabídka?
Ať po prohlídce nebo bez ni, tak nepotřebuji znát celkové náklady za rekonstrukci, to si umím spočítat. Stačí mi jednotkové ceny za Vaší práce, příklad: „lepidlo + perlinka = x Kč / m2“, „začištění otvorů v podlaze = x Kč / m2 / ks / … “, „pokládka OSB = x Kč / m2“. Při prohlídce je nutné si prohlídnout všechny byty a vypisovat si položky za práce. V případě spolupráce na rekonstrukci je nepřípustné, aby se účtovali více práce, které nejsou odsouhlasené před zahájením více práce. Nabídka by měla obsahovat i takové drobné práce, jako je např. natažení odpadního potrubí a začištění drážek.

Na vyžádání mohu poslat stručný popis prací v první etapě.


Rozsah prací pro poptávku.pdf

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jakub B.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 999 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?