Rekonstrukce byt. domu - zednické práce

Ukončená 3. 6. 2020 PSČ 430 01 Chomutov Ústecký kraj

Popis poptávky #1865123851

POPTÁVKA – ŘEMESLNÉ PRÁCE

Pokračování v rekonstrukci činžovního domu  v Chomutově – 1.etapaTermín prohlídky objektu: dle dohody, ale až po předložení základního ceníku za práce

Termín zahájení: dle zhotovitele

Termín dokončení: do 03/2021 (platí pro celý objekt)

Stručný popis objektu:

Jedná se o řadový cihlový dům. V přízemí se nacházela hospoda a v následujících dvou patrech čtyři bytové jednotky. Cílem rekonstrukce objektu je vytvořit šest stejných bytových jednotek o dispozici 2+1, a také dva půdní byty, prozatím bez plánované dispozice. Byty č.1 a č.2 se nachází téměř v původním stavu. V těchto prostorech se skladuje materiál pro ostatní byty. Po dokončení všech bytů se tyto dva udělají naposledy. Byty č.3 a č.4 se nachází v pokročilé fázi, kdy je zapotřebí dokončit úpravu stěn, stropy, vodu a odpady atd. Byty č. 5 a č.6 jsou o něco pozadu oproti bytům č.3 a č.4 s tím, že zde chybí dokončit podlahu (záklop OSB), postavit příčku, kompletně do lepidla a perlinky, a budou na tom stejně jako byty č.3 a č.4. Byty č.5 a č.6 v podstatě neexistují. Jedná se o budoucí půdní vestavbu. Započali se práce na podlahách, ale nejsou dokončené.Rozsah první etapy: cílem je byty č. 3 – 6 dostat do takové fáze, že všechny byty budou v lepidle a budou připravené na štuky, výmalbu, pokládku podlah, dokončení koupelen atd. Tyto práce budou obsažené v druhé etapě, která bude následovat po první.Co by měla obsahovat nabídka?

Ať po prohlídce nebo bez ni, tak nepotřebuji znát celkové náklady za rekonstrukci, to si umím spočítat. Stačí mi jednotkové ceny za Vaší práce, příklad: „lepidlo + perlinka = x Kč / m2“, „začištění otvorů v podlaze = x Kč / m2 / ks / … “, „pokládka OSB = x Kč / m2“. Při prohlídce je nutné si prohlídnout všechny byty a vypisovat si položky za práce. V případě spolupráce na rekonstrukci je nepřípustné, aby se účtovali více práce, které nejsou odsouhlasené před zahájením více práce. Nabídka by měla obsahovat i takové drobné práce, jako je např. natažení odpadního potrubí a začištění drážek.Na vyžádání mohu poslat stručný popis prací v první etapě.
Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jakub B.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 328 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel