Rekonstrukce chaty rozpočet cca 200-250 tis.

Ukončená 26. 6. 2021 PSČ 294 74 Mladá Boleslav Středočeský kraj

Popis poptávky #1971065898

Poptávám Chata má dvě podlaží. První je zděné, druhé ze dřeva. Půdorys cca 60 m2. Dole vybourat otvor pro francouzské dveře cca 600 cm x 180 cm, příp. vč. instalace okna. Odstranění několika zděných příček. Instalaterské (voda je čerpána z řeky + boiler + sprchový box) a komplet elektrikářské práce. Výměna trámků za silnější, instalace mříží na dvě okna, více práce dle dohody vč. oprava či výměna střešní krytiny. Termín provádění rekonstrukce říjen - prosinec, možná dříve. Rozpočet cca 200-250 tis.
Děkuji předem za Vaši nabídku

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Zdeněk F.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Hodnocení a výběr dodavatele

Jakost, cena, dodržování dohodnutých termínů a „poprodejní” kooperace? V dnešní době zkušenosti a reference ostatních zákazníků neocenitelný zdroj informací. Nebo také varovné znamení s kým se do realizace nepouštět.

Zdeněk F.
5,0
5. 7. 2021
Nedošlo k realizaci.
Zdeněk F.
5,0
3. 7. 2021
Spokojenost

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 270 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?