Rekonstrukce koupelny

Zdarma kontaktUkončená 21. 4. 2020 PSČ 294 01 Bakov nad Jizerou Středočeský kraj

Popis poptávky #941310660

Poptávám rekonstrukci koupelny a pokládku dlažby v rodinném domě (dřevostavba), kde je dlažba položena na dřevěném podkladu (zřejmě OSB) a obklad na sádrokartonových stěnách.
Chodba:- Odstranění staré dlažby- Začištění po bourání- Pokládka nové dlažby.
Koupelna:V koupelně bude odstraněn starý obklad, dlažba a příčka mezi toaletou a pračkou. Původní WC bude znovu použito včetně nádrže. V místě kde je nyní pračka (prostor mezi příčkou a obvodovou stěnou) bude instalována vanička z litého mramoru 140 x 80 (90). Sprchový kout bude o rozměrech 140 x 80(90). Umyvadlo a WC zůstávají na stejném místě.Obklad po všech stěnách do výše 200 cm. Elektrický přímotop bude odstraněn a nahrazen elektrickým otopným žebříkem.Do sádrokartonového stropu bude instalováno bodové osvětlení.Požadované práce by tak měly být:- Odstranění starých obkladů a dlažby, odstranění příčky (viz zákres 20 x 100) + odvoz na skládku- Začištění po bourání- Instalatérské práce- Elektroinstalace (instalace bodového osvětlení, elektrického otopného žebříku)- Obkladačské práce a pokládka. dlažby.

Termín: 5 / 6 2020
Lokalita: Bakov nad Jizerou / Mladá Boleslav

Další informace:V příloze nákres chodby a koupelny - v obou místnostech je výška stropu 255 cm

Koupelna_2.JPG
Nákres_Koupelna.jpeg
Nákres_Chodba.JPG

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jiri J.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 999 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?