Rekonstrukce koupelny

Zdarma kontakt
Ukončená
20.04.2020
PSČ 29401 Bakov nad Jizerou Středočeský kraj

Popis poptávky #941310660

Poptávám rekonstrukci koupelny a pokládku dlažby v rodinném domě (dřevostavba), kde je dlažba položena na dřevěném podkladu (zřejmě OSB) a obklad na sádrokartonových stěnách.
Chodba:- Odstranění staré dlažby- Začištění po bourání- Pokládka nové dlažby.
Koupelna:V koupelně bude odstraněn starý obklad, dlažba a příčka mezi toaletou a pračkou. Původní WC bude znovu použito včetně nádrže. V místě kde je nyní pračka (prostor mezi příčkou a obvodovou stěnou) bude instalována vanička z litého mramoru 140 x 80 (90). Sprchový kout bude o rozměrech 140 x 80(90). Umyvadlo a WC zůstávají na stejném místě.Obklad po všech stěnách do výše 200 cm. Elektrický přímotop bude odstraněn a nahrazen elektrickým otopným žebříkem.Do sádrokartonového stropu bude instalováno bodové osvětlení.Požadované práce by tak měly být:- Odstranění starých obkladů a dlažby, odstranění příčky (viz zákres 20 x 100) + odvoz na skládku- Začištění po bourání- Instalatérské práce- Elektroinstalace (instalace bodového osvětlení, elektrického otopného žebříku)- Obkladačské práce a pokládka. dlažby.

Termín: 5 / 6 2020
Lokalita: Bakov nad Jizerou / Mladá Boleslav

Další informace:V příloze nákres chodby a koupelny - v obou místnostech je výška stropu 255 cm

  • Koupelna_2.JPG
  • Nákres_Koupelna.jpeg
  • Nákres_Chodba.JPG

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jiri J.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 831 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel