Rekonstrukce přístavby chaty

Zdarma kontaktPlatná 9. 3. 2024 PSČ 109 00 Praha - východ Středočeský kraj

Popis poptávky #934595125

Podklady k rekonstrukci chaty
Popis:
Dobrý den,
jedná se o rekonstrukci chaty 5 x 5,90 m - bourací práce v zadní části kde je stávající WC, stavba opěrné zdi ze ztraceného bednění 30 x 25 x 50 cm délky 600 cm, výšky cca. 100 až 150 cm na betonovém základovém pasu 80 x 60 x 600 cm z betonu C20/25 B25, přístavba koupelny, kde bude umístěn sprchový kout, umývadlo a chemické WC. Nová podlaha a opláštění chaty z teracových dřevoplastových prken v koupelně, úprava sedlového krovu ze střešních sbíjených vazníků a plechové falcované střešní krytiny z pozinkovaného plechu tl. 0,6 mm. Chata je ve svahu, proto bude použit šikmý stavební výtah.

Lokalita chaty: Hradištko – Pikovice, Pobřežní, okres Praha – východ.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Mgr. E.
soukromá poptávka

Čeká na lepší nabídku

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 775 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel