Rekonstrukce střešních teras bytového objektu

Ukončená 28. 5. 2021 PSČ 148 00 Hlavní město Praha Praha

Popis poptávky #1889454815

Poptávám rekonstrukce dvojice sousedních střešních teras - celkem 40 m2 - bytového domu SV v novém konstrukčním systému dle zpracované PD (možno zaslat samostatně) a soupisu prací a dodávek k ocenění (viz příloha) na základě i provedených sond a zjištěné problematiky při zatékání (viz příloha).

Termín realizace 08/2021, možná příprava prací od 26.07.2021 (stavba lešení), zabezpečení přístupu na stavbu včetně nutnosti řešení povětrnostních podmínek i s ohledem na celkovou demolici konstrukčního systému. Návrh SOD jako součást nabídky, předpokládaná záruka min. 6 let.

Nabídky nejpozději do 15.06.2021, dle možnosti i ev. zpřístupnit stáv. stav (po možné dohodě s vlastníky přilehlých bytů). Předpoklad výkonu TDI a AD projektanta v rozhodujících etapách výstavby. Zajištění přívodu el. energie, soc. zařízení nutno zajistit na pozemku SV.

Děkuji předem za Vaši nabídku

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Josef P.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 775 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel