Rekonstrukce střešních teras bytového objektu

Ukončená 28. 5. 2021 PSČ 148 00 Praha Praha

Popis poptávky #1889454815

Poptávám rekonstrukce dvojice sousedních střešních teras - celkem 40 m2 - bytového domu SV v novém konstrukčním systému dle zpracované PD (možno zaslat samostatně) a soupisu prací a dodávek k ocenění (viz příloha) na základě i provedených sond a zjištěné problematiky při zatékání (viz příloha).

Termín realizace 08/2021, možná příprava prací od 26.07.2021 (stavba lešení), zabezpečení přístupu na stavbu včetně nutnosti řešení povětrnostních podmínek i s ohledem na celkovou demolici konstrukčního systému. Návrh SOD jako součást nabídky, předpokládaná záruka min. 6 let.

Nabídky nejpozději do 15.06.2021, dle možnosti i ev. zpřístupnit stáv. stav (po možné dohodě s vlastníky přilehlých bytů). Předpoklad výkonu TDI a AD projektanta v rozhodujících etapách výstavby. Zajištění přívodu el. energie, soc. zařízení nutno zajistit na pozemku SV.

Děkuji předem za Vaši nabídku

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Josef P.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 242 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?