Rekonstrukce svépomocí nebo s odborníkem

Máte svůj rodinný dům, pořídili jste si chalupu nebo si chcete vylepšit byt?

Stojíte před otázkou, zda se do oprav, rekonstrukce či zkrášlování pustit sami, nebo si přizvat odborníka?

Pustíte-li se do práce svépomocí, se svým kutilským nadšením, jistě budete potřebovat zajistit si potřebný materiál. A právě proto jsme tu my, TrhPoptávek.cz.

Zadáte jednu poptávku a oslovíte několik dodavatelů. Vy si už jen vybíráte nejvhodnější nabídku. Usnadníme Vám tak běhání po obchodech, čas i peníze.

Vyzkoušejte: Vložení poptávky

Pokud nejste kutilský typ a stavební činnosti nejsou Vaše hobby, pak je jistě na místě přizvat si odborného řemeslníka, stavaře, živnostníka či firmu s těmi pravými zkušenostmi pro Vás.

A opět jsme tu my, TrhPoptávek.cz, abychom Vám toho pravého dodavatele pomohli najít. Zadáte na našem webu poptávku a my se již postaráme o její doručení relevantním dodavatelům ke zpracování nabídky. Ve svém e-mailu pak očekávejte jejich nabídky a v klidu vybírejte.

Výběr dodavatele: Vložení poptávky

Věříme, že Vám budeme nápomocným partnerem, vložení poptávky je ZDARMA.

Potřebujete s něčím poradit?

Výhody tržiště poptávek

Od roku 2008 systematicky získáváme nové zakázky pro 54 705 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání. Zajišťujeme kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob, které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží.

Registrace nic nestojí, je bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště.

Omezená konkurence

Pouze malá část trhu uvidí kontakt na poptávce a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou a dostupností.

Váš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek. Přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací sníží náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Trh je nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Vaš marketing a reklama budou účinnější. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma.

Jak TrhPoptávek funguje?

Zadáte poptávku

Dnes popíšte, co přesně potřebujete a nabídky zájemců vám budou přicházet samy. Už žádné kontaktování každé firmy zvlášť!

Poptejte zdarma a nezávazně

Vyberete nejlepší nabídku

Poměr kvalita • cena • termín a dle hodnocení předchozích zákazníků či referencí v profilu řemeslníka nebo firmy.

Ohodnotíte práci

Vděčnost je přístup k životu, ať poctivý profesionál s dobrými referencemi má větší šanci získat nové zakázky a věří v sílu zpětné vazby od zákazníků.