Rekonstrukce verandy chatky

Platná 13. 10. 2021 PSČ 252 09 Praha - západ Středočeský kraj

Popis poptávky #538946121

Poptávám: Rekonstrukce chatky

Popis: Rekonstrukce verandy. Veranda sice sama o sobě stojí ale betonový blok vedle verandy odpadnul. Proto bychom verandu chtěli předělat a zároveň rozšířit o odpadlý blok. Vše je na fotografiích budu rád za jakékoliv dotazy či připomínky k doplnění informací.

Termín: Na domluvě

Lokalita: Hradiško-Pikovice

Další informace: u Chaty není elektřina ani zavedená voda. Chata se nachází pod horou Medník jenž je národně přírodní památka. Tudíž se materiál k chatě musí dopravit lodí (což lze zajistit) nebo pešky. Od nejbližšího parkoviště je chata vzdálená 1,8km. K chatě se jinak dá dojít jen pěšky. Od břehu je chata vzdálená asi 30m..

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Michal S.
soukromá poptávka

Čeká první nabídku

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 257 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?