Samostatná/ý účetní

Platná 7. 5. 2021 PSČ 747 55 Opava Moravskoslezský kraj

Popis poptávky #355473309

Charakteristika vykonávané činnosti: - kompletní vedení podvojného účetnictví obce, majetková evidence, tvorba a správa rozpočtu a financování, včetně rozpočtových opatření - platební a zúčtovací styk, bankovní dispozice a převody finančních prostředků - vytváření účetních výkazů, reportů a statistik - vedení samostatné účetní evidence při čerpání dotací - zpracování podkladů zastupitelstva - vedení elektronické spisové agendy Požadavky: - ÚSO nebo VŠ ekonomického směru - znalosti v oblasti účetnictví, výhodou praxe v oblasti účetnictví ÚSC - velmi dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, internet) - znalost zákona o obcích, o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, účetních předpisů, daňových předpisů - schopnost samostatné práce a organizační schopnosti, pečlivost a zodpovědnost, ochota se dále vzdělávat - trestní bezúhonnost - řidičské oprávnění sk. B Platové zařazení dle závislosti na vzdělání a praxi (8 - 10 platová třída)

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Věra B.
firemní poptávka

Čeká první nabídku

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 999 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?