Hodnocení spokojenosti

Ohodnoťte web TrhPoptávek.cz a tým který za ním stojí

Proč psát hodnocení?

Jen díky Vám neustále zlepšujeme naše služby. Velice si ceníme reakcí našich zákazníků, jak negativních, tak pozitivních.

Vyplňte-li název firmy nebo řemeslníka, vyjadřujete svoji spokojenost nebo neopak nespokojenost s prací, službou nebo zbožím, kterou pro Vás realizátor vykonal nebo dodal. Vaše hodnocení bude zobrazeno v profilu dodavatele na portále.

Vděčnost je přístup k životu, řemeslník se může prezentovat dobrými referencemi, má mnohem větší šanci získat nové zakázky. Na základě hodnocení si dodavatele vybírají i další potencionální zákazníci.

Chybné parametry odkazu, kontaktujte nás.

Vezmeme v úvahu všechna vaše přání. Dodavatel ví, že bude hodnocen a dbá na své dobré jméno.

Šetříte čas

Neobvoláváte firmy, které nemají čas. Použijte počítač nebo chytrý telefon, vyberete z nabídek dodavatelů, kteří se vám budou věnovat.

Přihlášení a registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení a registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.