Správa a údržba nemovitostí • Celá ČR

Oslovte najednou více firem, kteří zakázky na správu nemovitostí uvítají. Na trhu dostanete cenové nabídky na údržbu nemovitostí pro společenství vlastníků, bytová družstva, projekty veřejné, komerční a průmyslové.

Hledáte pro svůj objekt správce nebo bezpečnostní agenturu? Sháníte spolehlivé úklidové služby? Nebo jste zástupcem společenství vlastníků a poohlížíte se po někom, kdo vám poskytne správu bytů a společných prostor?

Trh poptávek vám ušetří čas.

Zdarma zadejte poptávku na správu nemovitostí, nabídky vám budou chodit e-mailem či telefonicky. Vy si z nich v klidu vyberete tu nejvhodnější.

Poptávky • seznam #1

Přehled poptávek

Vyhledávač poptávek

Získat zakázku ještě dnes

Správa a údržba nemovitostí a podkategorie

Podrobnější vyhledávané zakázky

Celá ČR

Zakázky podle měst v okresů

Správa a údržba nemovitostí a další témata

Užitečné podklady poptávky

Realizátoři zde registrovaní nabízí veškerý servis v oblasti správy a údržby majetku. Naleznete zde bezpečnostní agentury, firmy zabývající se ochranou nemovitostí, poskytovatele facility managementu (např. správu vozového parku, řízení energií, řízení externích vztahů). Stejně tak tu najdete i firmy zajišťující úklidové služby či údržbu zeleně.

Prioritou je kvalitní a profesionální práce.

Poskytovatelé registrovaní v portálu Trh poptávek nabízí své služby zejména v oblastech

  • Bezpečnostní služby
  • Facility management
  • Ochrana a systémy – provoz a podpora
  • Správa nemovitostí
  • Provoz a údržba majetku
  • Úklidové služby
  • Údržba zeleně

Vložte poptávku a vyberte si nejlepší nabídku

Výhody tržiště poptávek

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Pro firmy a řemeslníky

Pomůžeme získat zakázky. Registrace a zadání poptávky zcela zdarma.

Registrace Firmy nebo Podnikatele

Od roku 2008 systematicky získáváme nové zakázky pro 54 699 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání. Zajišťujeme kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob, které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží.

Registrace nic nestojí, je bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště.

Omezená konkurence

Pouze malá část trhu uvidí kontakt na poptávce a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou a dostupností.

Váš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek. Přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací sníží náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Trh je nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Vaš marketing a reklama budou účinnější. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma.