Stavba opěrné stěny na zahradě včetně dodávky materiálu

Zdarma kontaktUkončená 27. 7. 2022 PSČ 508 01 Jičín Královéhradecký kraj

Popis poptávky #833599489

Poptávám stavbu opěrné stěny na zahradě včetně dodávky materiálu

opěrná stěna ve svahu ve tvaru "L", ze ztraceného bednění, výška nad terénem 0,6 - 1,6m, délka celkem 16 m (12m + 4m), základ do hloubky 0,75m, s drenáží, možno včetně terénních prací nebo je případně zajistíme sami

Lokalita: Hořice (508 01)

Termín: 2022 dle možností dodavatele

Doplňující informace:
upřesnění viz přiložený výkres, v případě zájmu upřesním jakékoliv potřebné informace, možnost schůzky na místě
drenáž DN 160, pevná trubka, štěrkový obsyp s geotextilií, stěna ztracené bednění tl. 300mm, výztuž 2x10mm do každé ložné spáry, svisle 4x 10mm do tvarovky, hydroizolace nopová folie 20 mm,
základ hloubka 750 mm pod nejnižší terén, ztrac. bednění tl. 400 mm

Děkuji předem za Vaši nabídku

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Hana B.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 774 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel