Stavební firmu nebo partu schopnou stavět naše modularní domy

Platná 7. 10. 2021 PSČ 120 00 Praha Praha

Popis poptávky #871038394

Poptávám: Stavební firmu nebo partu schopnou stavět naše modularní domy

Termín: říjen 2021

Lokalita: celá ČR, později Německo, Slovensko Polsko a další státy EU

Další informace: Dobrý den, postavil jsem unikátní projekt a stavím modulární domy, o které je obrovský zájem a prodávám Frančízy v ČR i v zahraničí, ale potřebuji vyměnit partnera - dodavatele, neboli stavební firmu, která má své zakázky i referenční stavby, ale bude schopná stavět naše domy naší technologii, která je velmi jednoduchá, efektivní i levná, oproti klasickým stavbám. V současné době stavím v ČR, ale klienti se nám ozývají i z dalších států, proto připravujeme otevření pobočky v Německých Dráždanech a chci postupně expandovat i do dalších států. Katalog našich modulárních domů je v příloze i s cenami. Vaše nabídky prosím posílejte na email, pro info volejte na mobil.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Oldřich N.
firemní poptávka

Čeká první nabídku

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 257 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?