Stavebni prace RD na klic - Heidelberg

Zdarma kontaktUkončená 23. 9. 2022 PSČ 370 01 České Budějovice Jihočeský kraj

Popis poptávky #1738817817

Poptávám provedení veškerých stavebních prací - novostavba RD - bez materialu

Jedná se o provedení veškerých stavebních prací pro jednnopodlažní RD s podkrovím, novostavba.
Obvodové zdivo 7 x 11,5 m, obytná plocha ca. 140 m2. Veškerý stavební materiál dodám sám.
Stavba bude z YTONGu bez zateplení, zakladová deska, lite podlahy ANHYDRID do věnce, hotové betonové schodište dodám, střecha z YTONGu = položí firma Ytong jeřábem, střešní krytina - tašky, zateplení krovů. Topení v podlaze. Rozvod el. kabelů, vody, odpadů a topení bez revizí. Stropy hotové bez betonování - SPIROL - musí se udělat jen věnec. Okna s venkovními roletami, vstupní dveře, pokojové dveře. Montáž 2 ks kolektorů na střechu. Podlahová krytina = vinyl.

Zajistím ubytování na své náklady s možností vaření.

Zedníci musi mit ŽL a Dokument o sosiálním pojištění. Místo stavby Heidelberg. Začátek prací dle dohody.
Stavba je pro me, soukromou osobu a sam ji budu provázet, Material dodam sam, michacku, leseni i omitacku mam.

Rozpočet za stavební práce osobní dohodou:prosim o cenovou nabidku.

Děkuji předem za Vaši nabídku

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jiri R.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 706 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel