Stavební práce - výška komína a čištění komína

Ukončená 4. 8. 2020 PSČ 262 72 Příbram Středočeský kraj

Popis poptávky #429075214

Poptávám stavební práce zaměřené na úpravu výšky komínu a případné vyčištění komínu.

Před 10 lety byla provedena rekonstrukce chalupy, v rámci které byla upravena střecha. Původní krb s komínem neprošel žádnou rekonstrukcí. Komín je tedy pod úrovní střechy (viz foto). Abych mohl krb používat, je zapotřebí zvýšit výšku komínu podle platných norem nad střechu domu. Součástí provedených prací by bylo případně provedeno vyčištění komínu.Předpokládaná cena je 10 000 Kč, ale vše bude záležet až na samotném prohlídce dané věci. Co ceny zahrnout materiál, práce a dopravu.Termín: do 18.9.2020Lokalita: Počaply, okr. PříbramDěkuji předem za Vaši nabídku.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Vladan A.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 257 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?