Systémové nátěry ocelových nádrží

Zdarma kontaktUkončená 21. 12. 2023 PSČ 370 01 České Budějovice Jihočeský kraj

Popis poptávky #1890382642

Poptávám
Nátěrové systémy ocelových nádrží
Popis:
Sháním: nátěrové systémy ocelových nádrží
Popis: 1. Zahušťovací nádrže, celkem 2 ks
• válcová nádrž s kónickým dnem na ocelových nohou, bez zastřešení
• průměr nádrže: 5,5 m
• výška válcové části: 5,85 m
• výška kónusu: 0,45 m
• nádrž dole ukončena válcem o průměru 0,36 m a výšce 0,33 m se dnem
• průměr nohou: 0,26 m, délka nohou 1,1 m, každá nádrž 8 nohou
• nohy podepírají nádrž přes ocelové mezikruží o vnějším průměru 5,5 m a šířce 0,8 m, mezi mezikružím a kónusem jsou trojúhelníkové plechy
• na horním konci je nádrž osazena profilem U120 (po celém obvodu)
• na nádrži je ocelová lávka přes celou délku nádrže, nosné profily 2x U160
• nádrž vybavena stěrkou dna s motorem nahoře na lávce – stěrka s hřídelí bude natírána také
o plocha pro nátěry 2 ks nádrží (oboustranně) … cca 600 m2
Vnější nátěr v případě nutnosti odmaštění dle možností, ideálně tlaková voda s detergentem otryskání na stupeň čistoty Sa 2,5 nátěrový systém pro korozní prostředí C3, základní nátěr EP, vrchní PUR v RAL 8008 Celková tloušťka nátěru 180µm Nátěry ocelových konstrukcí budou provedeny dle ČSN EN ISO 12944 části 1-9, včetně přípravy povrchu, přejímky povrchu před nátěrem a přejímky finálního díla korozním technikem. Vnitřní nátěr v případě nutnosti odmaštění dle možností, ideálně tlaková voda s detergentem otryskání na stupeň čistoty Sa 2,5 nátěrový systém pro ponor, Celková tloušťka nátěru 380µm Nátěry ocelových konstrukcí budou provedeny dle ČSN EN ISO 12944 části 1-9, včetně přípravy povrchu, přejímky povrchu před nátěrem a přejímky finálního díla korozním technikem.
2. Homogenizační nádrže, celkem 3 ks
o válcová nádrž s kónickým dnem na ocelových nohou, bez zastřešení
o průměr nádrže: 3,0 m
o výška válcové části: 3,05 m
o výška kónusu: 1,35 m
o nádrž dole ukončena válcem o průměru 0,30 m a výšce 0,20 m se dnem
o průměr nohou: 0,13 m, délka nohou 2,0 m, každá nádrž 6 nohou
o v nádrži plechy proti protáčení média při míchání, šířka 0,3 m a výška 2,5 m, 4 ks.
o nahoře nádrž ztužena profilem U 100 po obvodu
o na nádrži je ocelová lávka přes celou délku nádrže, nosné profily 2x U120
plocha pro nátěry 3 ks nádrží (oboustranně) … cca 280 m2
Nátěrový systém Vnější nátěr v případě nutnosti odmaštění dle možností, ideálně tlaková voda s detergentem otryskání na stupeň čistoty Sa 2,5 nátěrový systém pro korozní prostředí C3, základní nátěr EP, vrchní PUR v RAL 8008 Celková tloušťka nátěru 180µm Nátěry ocelových konstrukcí budou provedeny dle ČSN EN ISO 12944 části 1-9, včetně přípravy povrchu, přejímky povrchu před nátěrem a přejímky finálního díla korozním technikem. Vnitřní nátěr v případě nutnosti odmaštění dle možností, ideálně tlaková voda s detergentem otryskání na stupeň čistoty Sa 2,5 nátěrový systém pro ponor, Celková tloušťka nátěru 380µm Nátěry ocelových konstrukcí budou provedeny dle ČSN EN ISO 12944 části 1-9, včetně přípravy povrchu, přejímky povrchu před nátěrem a přejímky finálního díla korozním technikem.

Termín realizace: 01/2024 - 03/2024
Lokalita realizace: Jihočeský kraj
Maximální cena: nabídněte


Děkuji předem za Vaši nabídku

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Petr P.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 698 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel