Terasa kolem bazénu na zahradě

Ukončená 9. 5. 2022 PSČ 252 18 Praha - západ Středočeský kraj

Popis poptávky #1632816429

Dobrý den, potřeboval bych vydláždit terasu okolo bazénu, rozměr bazénu 8,5x3,5m, terasy cca 35 m2. Terasa je z dlažby od firmy Presbeton, tedy betonová dlažba s názvem Travertin, rozměr 60x40x4 cm. Bazén má hotový lem z kamene, asi umělého. Po stranách bazénu jsou vybetonované pásy ze ztraceného bednění pro účely instalace kolejnic pro zastřešení. Na pásech ze ztraceného bednění je již dlažba nalepená flexibilním lepidlem.
Nyní mi chybí, dodělat okolo bazénu dlažbu do štěrkového lože. Podklad je štěrk 16/32 frakce, zhutnění vibrační deskou. Jemný štěrk 4/8 pro finální pokládku je také nachystán. Kolem bazénu jsem vybudoval patníky. Bohužel jak jsem měřil vzdálenost od bazénu a počet dlažeb, které tam bude třeba usadit, je nyní patník místy např. přesně 80 cm od vlepené kachle na vybetonovaném páse a já tam potřebuji uložit 2 kachle o šířce 40 cm, tedy taky 80 no a je to tak natěsno, že jsem již u 3 kachlí rozbil růžek a tedy, asi hranu kachle bude třeba na některých místech trochu zbrousit.
V příloze posílám fotky, jak to kolem bazénu vypadá. Tedy materiál je k dispozici, nerovnosti patníku mi nevadí, šlo by tedy o vyloženě práci, pokládku dlažby, která je také k dispozici. Podloží je připravené, horní vrstvu jemného štěrku jsem myslel, že již hutnit nebudu.
Moc děkuji za odpověď.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Tomáš P.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 370 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel