Ukončit poptávku

Děkujeme za využití našich služeb

Po výběru dodavatele, doporučujeme ukončit poptávku. Poptávka bude označena jako "Ukončená" a dodavatelé Vám již nebudou zasílat nabídky. Važte si prosím času řemeslníka nebo firmy, jako si vážíte svého času.

Jen díky Vám neustále zlepšujeme naše služby. Velice si ceníme reakcí našich zákazníků, jak negativních, tak pozitivních. Jsme Vám stále nápomocni a k dispozici. Dodavatel ví, že bude hodnocen a dbá na své dobré jméno.

  • Vyčkejte na nabídky zájemců
  • Kontaktujte nejlepšího dodavatele
  • Ukončení poptávky hned oznamte, aby Vám zbytečně nevolali
  • Realizované zakázky ohodnotíte
Chybné parametry odkazu, kontaktujte nás.

Dejte nám vědět, jak se Vám web líbí

Vážíme si Vašeho zájmu o naše služby

Vezmeme v úvahu všechna vaše přání. Naleznete-li nějaké důvody k nespokojenosti či budete-li mít jakékoliv nápady, jak web vylepšit, napište nám.

Co doopravdy potřebujeme, je zákazníky nadchnout a proměnit je ve fanoušky a příznivce, kteří ostatním povědí o Trhu Poptávek. Je to pro nás největší inspirace a motivace.

Šetříte čas

Neobvoláváte firmy, které nemají čas. Použijte počítač nebo chytrý telefon, vyberete z nabídek dodavatelů, kteří se vám budou věnovat.

Přihlášení а registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení a registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.