Venkovní schody + parkovací plocha + dodávka nebo montáž posuvných plotových vrat a branky

Ukončená 21. 2. 2021 PSČ 460 07 Liberec Liberecký kraj

Popis poptávky #651679146

Poptávám realizaci 3 prací.
1) Úprava a vybetonování parkovací plochy na zahradě u domu o rozměrech cca 9 x 6 metrů, terén je mírně svažitý. Terén chci zároveň srovnat a přechod do zahrady třeba palisádky + 1-2 schůdky.

2) Zároveň s parkovacím místem vyřešit bránu a branku. Mám zájem o automatické samonosné vrata o šířce cca 420 cm + branku, ta stávající má průchodovou šířku 120 cm. Vrata nejlépe kovové černé, zavěšení na kovové sloupky - napojí se na ně stávající pletivový plot. V případě, že firma vrata nedodá, uvítám i tip na výrobce a dodavatele, nutná je časová součinnost dodavatelských firem tak aby vše trvalo co nejkratší dobu. Branka i vrata by byly oproti původní dispozici posunuty ( při pohledu z ulice ) doleva, viz foto + bod 3)

3) Vchod do domu má příliš strmé betonové schody, které končí před současnou brankou. Vedle nich jsou menší schody do zahrádky. Náš úmysl je takový, že se branka posune o potřebnou délku doleva (pohled z ulice), původní schody z domu se předělají na kratší a méně strmé, na úrovni zahrádky bude odpočívadlo a zbytek schodů se připojí pod úhlem 90 stupňů směrem k nové brance,
Snažil jsem se pokud možno vše vyfotit a doplnit ilustrativním plánkem změn schodů a rozměrů.
Preferujeme rychlé dodání a co nejkratší dobu realizace. Je mi jasné, že udělat nabídku bez osobní návštěvy není jednoduché, nicméně pokud by bylo možné alespoň řádový odhad , uvítali bychom to.

Pokud jde o termín zhotovení, na jednu stranu nemáme kritický termín dokončení, na druhou stranu - vzhledem ke kritické situaci s parkováním u nás na ulici - tak čím dříve tím lépe. Je to pro nás dost důležité kritérium.

Cílovou cenu záměrně neuvádím. Mám představu, co stojí ta parkovací plocha, ale ten zbytek tak úplně ne.

Pokud jde o kontakt - je mi jedno jestli telefon nebo email, jsou to pro mne rovnocenné kanály.

V případě zájmu pošlu více fotek, tady mi to dovolí jen 3.

brana.jpg
parkovani.jpg
schody.jpg

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Igor K.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 999 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?