Výkop/Svod dešťovky do jímky/Zámková dlažba

Ukončená 22. 6. 2020 PSČ 798 04 Prostějov Olomoucký kraj

Popis poptávky #274826383

Dobrý den,

poptávám řemeslníka na provedení výkopových, instaláterských a dlaždičských prací.Popis potřebných prací:

- výkop pro položení trubek od okapových svodů do existující jímky - cca 35m

- položení 2 ks lapačů střešních splavenin (gajgry)

- položení trubek pro dešťovku

- přepad dešťové vody do drénu (před jímkou)

- rozebrání a složení zámkové dlažby příjezdové cesty kvůli výkopu - cca 3m šířka

- dodělání nové zámkové dlažby - cca 25m2

- vyvedení vodovodního potrubí z jímky a zakončení kohoutkemRealizace klidně hned, vše je připraveno.Rozpočet je nastaven tak, aby odpovídal nákupu materiálu a zaplacení vykonané práce - ani zbytečně nešetřit, ani nerozhazovat. Raději si připlatím za kvalitnější materiály a způsob realizace, než abych šetřil a pak se divil.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Destovka P.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 342 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel