Výměna dřevěných oken za plastová

Zdarma kontaktPlatná 13. 5. 2024 PSČ 285 22 Kutná Hora Středočeský kraj

Popis poptávky #312638362

Poptávám výměnu původních zdvojených dřevěných oken za plastová ve třetím podlaží panelového domu. Eventuálně ještě v přízemí. Viz přiložené fotografie a výkres.
Provedení:
Izolační trojsklo, těsnění – počet, svařované nebo ohýbané, vložené do drážky?, barva bílá oboustranně, včetně demontáže stávajících oken, likvidaci demontovaných oken a odpadu, dopravu, dodávku a montáž vnitřních a vnějších parapetů, dodávku a montáž vnitřních celostínících horizontálních AL žaluzií, zednické zapravení, osazení oken na kotevní prvky, montáž dle ČSN 746077 a ČSN730540 , provedení připojovací spáry s paropropustnou a parotěsnou páskou přetažena stavebním lepidlem řádně proškolenými pracovníky. Vše doložte patřičnými certifikáty nebo odkazy na ně. Doloženou dokumentací o technologii montáže. Jste členy nějakého profesního sdružení či cechu výrobců oken?
Prosím o variantu cenové nabídky ve verzi jednoho a dvou stejných bytů. A variantu cenové nabídky na zasklení a montáž s protihlukovým sklem a protihlukovou montážní pěnou

Rozměr rámu cca 1180x1550mm, rozměr otvoru cca 1200x1600mm.
Obrázek sestavy - pohled zvenčí. Plocha mezi 2/1b a 3/1c výplň hladká, bílá, sendvič, min. tl.44mm. Rozměr rámu cca 5054x2370mm, Stavební otvor cca 5084x2420mm

Děkuji předem za Vaši nabídku

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Vladimír V.
soukromá poptávka

Čeká první nabídku

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 696 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel