Výroba mobilních domů

Ukončená 9. 2. 2021 PSČ 120 00 Praha Praha

Popis poptávky #151986536

Dobrý den,
pro náš projekt MOBILNÍ BYDLENÍ hledáme partnera nejlépe z Prahy a okolí, který má vlastní nevyužité prostory a bude schopen montovat naše mobilní domy.
Systém mobilních domů se skládá se základních modulů 48 m2 a 40 m2, k kde je nosná konstrukce a opláštění, plus vnitřní a vnější izolace. V současné době máme několik přímých klientů a zájemců o stavbu těchto našich mobilních domů, proto vyhlašujeme výběrové řízení na dodavatele těchto domů, kdy prvních bychom měli začít stavět již v únoru na Praze 9 a další stavby budou následovat. Chtěli bychom realizovat 2 až 4 stavby měsíčně, podle možností a kapacit výrobní firmy.
Výrobní cena většího modulu je maximálne 600.000 Kč dodávka na klič.

MD01.jpg

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Oldřich N.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 999 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?