Výsadba živého plotu v Pardubicích, celá ulice cca 230 m

Ukončená 3. 11. 2020 PSČ 530 02 Pardubice Pardubický kraj

Popis poptávky #1801196742

prosím o zaslání cenové nabídky na výsadbu nového živého plotu v Pardubicích, celá ulice, délka záhonů cca 230 m.Prosím o nacenění: rostlin, mulče, hnojiva a práce. Záruka na vzejití rostlin 2 roky.

Aktuálně probíhají výkopy, realizaci odhaduji na kolem půlky - konce listopadu. děkujiPožadavek od města:

posílám požadavek na náhradní výsadbu v ulici po provedení výkopových prací. Požadujeme výsadbu nového živého plotu s použitím rostliny Spirea cinerea Grefsheim v optimální výsadbové velikosti 40-60cm v počtu 3ks na m, sázet do řad v trojsponu. Prostor pro založení živého plotu je potřeba před výsadbou zbavit stavebních zbytků, kořenů a úroveň urovnaného substrátu pro výsadbu umístit 7cm pod úrovní okolního terénu (obrubníků), aby bylo možné provést mulčování celého záhonu kvalitní borkou v mocnosti 7cm. Rostliny budou při výsadbě plošně přihnojeny (např.Cererit ) a následně zamulčovány.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Iva H.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 775 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel