Výsadba živého plotu v Pardubicích, celá ulice cca 230 m

Ukončená 3. 11. 2020 PSČ 530 02 Pardubice Pardubický kraj

Popis poptávky #1801196742

prosím o zaslání cenové nabídky na výsadbu nového živého plotu v Pardubicích, celá ulice, délka záhonů cca 230 m.Prosím o nacenění: rostlin, mulče, hnojiva a práce. Záruka na vzejití rostlin 2 roky.

Aktuálně probíhají výkopy, realizaci odhaduji na kolem půlky - konce listopadu. děkujiPožadavek od města:

posílám požadavek na náhradní výsadbu v ulici po provedení výkopových prací. Požadujeme výsadbu nového živého plotu s použitím rostliny Spirea cinerea Grefsheim v optimální výsadbové velikosti 40-60cm v počtu 3ks na m, sázet do řad v trojsponu. Prostor pro založení živého plotu je potřeba před výsadbou zbavit stavebních zbytků, kořenů a úroveň urovnaného substrátu pro výsadbu umístit 7cm pod úrovní okolního terénu (obrubníků), aby bylo možné provést mulčování celého záhonu kvalitní borkou v mocnosti 7cm. Rostliny budou při výsadbě plošně přihnojeny (např.Cererit ) a následně zamulčovány.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Iva H.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 283 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?