Výstavba domácí čističky odpadních vod

Zdarma kontakt
Ukončená
22.08.2020
PSČ 46605 Jablonec nad Nisou Liberecký kraj

Popis poptávky #2133782016

Poptávám u Vás možnost realizace stavby,uvedení do provozu,přípravu na kolaudaci a cenové nabídky na domovní čističku odpadních vod AT6 Plus se vsakem v Jablonci na Nisou-Rýnovice.
Stavební povolení,které má platnost 7/2021 a stavební projekt je již zpracován.Podle projektantů je cena vyčíslena na 100.000,-Kč i s nákupem ČOV.
Jedná se o čističku AT6-PLUS s následným vsakem na ČOV, se bude kopat jáma 2x2x2m s obetonováním o síle 15cm a vsak s drenážním potrubím o rozměrech 2x2x2m.Toto bude vše připojeno na stávající kanalizaci,která bude muset být uzpůsobena usazení ČOV.Dmychydlo určené pro ČOV bude umístěno v přilehlé garáži,kde bude napojeno na elektriku a bude zásobovat ČOV vzduchem.

100.000,-Kč/ ČOV+výkopové práce+odpadní systém

Termín: 9/2020 / 7/2021

Lokalita:  Jablonec na Nisou-Rýnovice

Děkuji předem za Vaši nabídku.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Roman B.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 892 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel