Vytápění rodinného domu, kotel na LPG

Zdarma kontaktUkončená 21. 7. 2022 PSČ 562 01 Ústí nad Orlicí Pardubický kraj

Popis poptávky #1204305976

Poptávám:
Vytápění RD, Tlakové stanice LPG s rozvodem pro rodinný dům Hrádek 40. Projektovou dokumentaci vypracoval projektant Josef Matys.


množství / rozměr / materiál:
Záměr vlastníka:
- co nejdříve zrealizovat dílo na základě cenové kalkulace a smluvního vztahu o dílo
1) Dodavatel LPG nabídne funkční realizační tým, cenu a návrh smlouvy s garancí realizace díla k topné sezóně 2022 (LPG nádrž, LPG, realizaci vnějších rozvodů LPG, dodávka kotle pro LPG, napojení na stávající topnou soustavu RD40, úprava topné soustavy LPG)
nebo
2) Dodavatel kotle na LPG nabídne funkční realizační tým, cenu a návrh smlouvy s garancí realizace díla k topné sezóně 2022 (LPG nádrž, LPG, realizaci vnějších rozvodů LPG, dodávka kotle pro LPG, napojení na stávající topnou soustavu RD40, úprava topné soustavy LPG)
Projektová dokumentace na vyžádání.

Děkuji předem za Vaši nabídku

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Zdeněk Č.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 463 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel