Používáním této stránky souhlasíte s použtím cookies


Wellness soutěž

Termín soutěže: každý měsíc, vždy od prvního do posledního dne měsíce, počínaje měsícem březen 2017 až Leden 2018.

Hlavní výhra: WELLNESS VÍKEND pro 2 osoby 

Každý měsíc je vylosován jeden výherce!

 

Wellness soutěž

 

Stručná pravidla: 

Do losování jsou zařazeny e-mailové adresy zákazníků s aktuálními poptávkami v daném měsíci.

E-mailová adresa je do losování zařazena tolikrát, kolik je s touto adresou spojeno aktuálních poptávek (zadali jste např. 2 různé poptávky, pak jste zařazeni 2x do slosování).

Pokud na Trhu poptávek zadá Váš přítel svoji poptávku na Vaše doporučení, které jste mu zaslali přes doporučovací formulář, pak je Vaše e-mailová adresa opět zařazena do slosování, a to v měsíci, kdy je aktuální poptávka Vašeho přítele. Pokud jste doporučili více přátel, je Vaše adresa zařazena tolikrát, kolik Vašich přátel zadalo poptávek. Vaše šance na výhru se tak zvyšují.

Losujeme každý měsíc, může se stát, že například v určitém měsíci Vy nemáte právě aktuální poptávku, ale Váš přítel, kterého jste doporučili ano, jste tedy i v tomto měsíci zařazeni do slosování.

Máme podmínku: pošlete nám fotografii z místa výhry, na které jste Vy v místě výhry. Můžete se samozřejmě vyfotit s partnerem, partnerkou, přáteli apod. Udělujete nám také souhlas s uveřejněním fotografie na našem webu nebo Facebookové stránce. U fotografie budeme uvádět jen

Vaše jméno, ne příjmení. Fotografii nám pošlete do soukromé zprávy na Facebooku nebo na e-mail.

Pokud budete mít v úmyslu výhru někomu darovat, chceme Vás vyfotografovat při předávání výhry.

Kompletní pravidla a podmínky soutěže

 

Jednoduše zadejte svoji poptávku a jste v soutěži!

Chcete si užít WELLNESS VÍKEND?

Vložte svoji poptávku ZDE!


Vyberte dobrou práci za rozumnou cenu


Aktuální tržní nabídky s cenou a přímým kontaktem na ověřené dodavatele, stačí nezávazně zadat poptávku, je to snadné a ZDARMA.

Garantujeme Vám hodnotné a přesné hledání osvědčených odborníků. Jako odměnu Vám poskytujeme reálné reference zákazníků, rady a tipy.

Neobvoláváte firmy, které nemají čas. Použijte počítač nebo chytrý telefon, vyberete z nabídek dodavatelů, kteří se vám budou věnovat.