Wellness soutěž

Termín soutěže: každý měsíc, vždy od prvního do posledního dne měsíce, počínaje měsícem březen 2017 až Leden 2018.

Hlavní výhra: WELLNESS VÍKEND pro 2 osoby 

Každý měsíc je vylosován jeden výherce!

 

Wellness soutěž

 

Stručná pravidla: 

Do losování jsou zařazeny e-mailové adresy zákazníků s aktuálními poptávkami v daném měsíci.

E-mailová adresa je do losování zařazena tolikrát, kolik je s touto adresou spojeno aktuálních poptávek (zadali jste např. 2 různé poptávky, pak jste zařazeni 2x do slosování).

Pokud na Trhu poptávek zadá Váš přítel svoji poptávku na Vaše doporučení, které jste mu zaslali přes doporučovací formulář, pak je Vaše e-mailová adresa opět zařazena do slosování, a to v měsíci, kdy je aktuální poptávka Vašeho přítele. Pokud jste doporučili více přátel, je Vaše adresa zařazena tolikrát, kolik Vašich přátel zadalo poptávek. Vaše šance na výhru se tak zvyšují.

Losujeme každý měsíc, může se stát, že například v určitém měsíci Vy nemáte právě aktuální poptávku, ale Váš přítel, kterého jste doporučili ano, jste tedy i v tomto měsíci zařazeni do slosování.

Máme podmínku: pošlete nám fotografii z místa výhry, na které jste Vy v místě výhry. Můžete se samozřejmě vyfotit s partnerem, partnerkou, přáteli apod. Udělujete nám také souhlas s uveřejněním fotografie na našem webu nebo Facebookové stránce. U fotografie budeme uvádět jen

Vaše jméno, ne příjmení. Fotografii nám pošlete do soukromé zprávy na Facebooku nebo na e-mail.

Pokud budete mít v úmyslu výhru někomu darovat, chceme Vás vyfotografovat při předávání výhry.

Kompletní pravidla a podmínky soutěže

 

Jednoduše zadejte svoji poptávku a jste v soutěži!

Chcete si užít WELLNESS VÍKEND?

Vložte svoji poptávku ZDE!

Výhody tržiště poptávek

Od roku 2008 systematicky získáváme nové zakázky pro 54 706 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání. Zajišťujeme kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob, které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží.

Registrace nic nestojí, je bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště.

Omezená konkurence

Pouze malá část trhu uvidí kontakt na poptávce a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou a dostupností.

Váš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek. Přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací sníží náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Trh je nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Vaš marketing a reklama budou účinnější. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma.

Jak TrhPoptávek funguje?

Zadáte poptávku

Dnes popíšte, co přesně potřebujete a nabídky zájemců vám budou přicházet samy. Už žádné kontaktování každé firmy zvlášť!

Poptejte zdarma a nezávazně

Vyberete nejlepší nabídku

Poměr kvalita • cena • termín a dle hodnocení předchozích zákazníků či referencí v profilu řemeslníka nebo firmy.

Ohodnotíte práci

Vděčnost je přístup k životu, ať poctivý profesionál s dobrými referencemi má větší šanci získat nové zakázky a věří v sílu zpětné vazby od zákazníků.