Poptávám zajistění dopravy nábytku pravidelně a dlouhodobě

Ukončená 7. 6. 2023 PSČ 779 00 Olomouc Olomoucký kraj

Popis poptávky #1102123307

Hledáme logistického partnera pro dlouhodobou a pravidelnou spolupráci. Jsme eshopem s nábytkem, v nabídce produktů máme jak sedací soupravy, tak dřevěný nábytek. Rozvoz k našim zákazníkům zajišťujeme po celé české republice.
Hledáme partnera, který zajistí rozvoz pravidelně 3-4 v týdnu pomocí dodávek. Spolupráce by měla probíhat takto: Zboží si dopravce vyzvedne přímo u nás na skladě.
Naše logistické oddělení zajistí komunikaci se zákazníkem (potvrzení času, adresy a způsobu předání). Na Vás bude zboží vyzvednout, a podle harmonogramu dovést zákazníkům (trasa je vždy plánovaná úsporně a na jednom rozvozu je 8-12 zákazníků) Tyto rozvozy by měly být zajištěny pravidelně 3-4 týdně. Cena za službu se bude odvíjet podle předem daného ceníku (zde je zohledněno místo rozvozu podle kraje i objem zboží). Rozvozy probíhají po celé ČR.

Místo nakládky je Olomouc. Naložení zboží na auto zajišťují naši zaměstnanci.

Děkuji předem za Vaši nabídku

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Piotr Z.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 706 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel