Základová deska+stavební práce

Ukončená 25. 4. 2021 PSČ 543 72 Trutnov Královéhradecký kraj

Popis poptávky #1271069239

Poptávám partu zedníků na stavbu základové desky nad stávajícím klenutým sklepením, které se zachovalo po demolici staré chalupy.Nad sklepením, bude stát nová poloroubenka o výměře cca 8x12 m s 2.NP a sedlovou střechou.Stavba je v mírném svahu a bude potřeba mít po ruce bagr na odkopové práce a hloubení patek ( mohu zajistit ). Další část stavby by bylo vyzdění zděné části poloroubenky.Materiál mohu zajistit či po dohodě nechám na zednické partě.Poptavám spolehlivé, slušné, pracovité, zodpovědné a zkušené stavaře z okolí!!! Více informací a podkladů pro stavbu zašlu jen vážným zájemcům.

Termín: Květen/Červen

Lokalita: Rudník

Děkuji předem za Vaši nabídku.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Martin P.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 221 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?