Zasklení balkónu

Zdarma kontakt
Ukončená
23.05.2020
PSČ 43004 Chomutov Ústecký kraj

Popis poptávky #571616756

Poptávám:
Zasklení balkónu o délce cca 3.5m + 3x sítě do oken o rozměru cca 0.9x1.5m. Nutné přeměřit popř. po dohodě zpracuji výkresy

Popis:
Zasklení balkónu - nabídněte mi systémy, které montujete. Nebráním se klasické a ani bezrámové variantě. Pokud je to technicky možné, tak ocením zvlášť rám/y se sítí. V době teplých dnů by byla okna otevřená, ale potřebuji zabránit vniknutí hmyzu a holubů. Z toho důvodu požaduji rám/y se sítí.

Síť na okna - nyní mám svépomocí nalepenou síť na rámu. Pokud je to technicky možné, tak bych ocenil samostatný rám se sítí, který bude připevněn z venkovní strany tak, abych v případě potřeby mohl rám se sítí otevřít.

Družstvo - vlastním družstevní byt, takže montáž musí být předem odsouhlasena družstvem. Tudíž navrhněte taková řešení, která jsou velmi kvalitní a nemají žádný nebo velmi malý vliv na budovu, např. žádné vrtání do zateplených stěn atd.

Konstrukce balkónu - jedná se o panelový dům z r. cca 1985. Balkóny jsou jen z železobetonové konstrukce včetně zábradlí. Boční stěny na balkónu jsou opláštěné polystyrenem. Strop (podlaha horního balkónu) je bez úpravy.

Podmínky:
Reference, foto z hotových řešení vc. sítí na okna, kvalita materiálu a odbornost. Hodnotícím kritériem bude v pořadí: nabízeny systém, záruka, kvalita, termín dodání a cena.

Lokalita:
Chomutov

Termín:
Dle možností dodavatele

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jakub B.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 974 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel