Zedník k omítnutí schodišťové místnosti - plocha 27m2

Ukončená
03.05.2020
PSČ 78401 Olomouc Olomoucký kraj

Popis poptávky #276568811

Poptávám: šikovného zedníka, který by mi naomítal mou schodišťovou místnost. Potřebuji si tam umístit schody, v poptávce mám tuto místnost nafocenou. Zeď je z broušených cihel z Porothermu . V projektu mám napsáno omítka Štuková ,ale stačila by mi i omítka na Hrubo ..Popřípadě se dohodnout na místě ,protože je lepší tu schodištní´ místnost vidět. A dohodnout se na postupu jaká by byla nejvhodnější omítka ? Na ceně se dohodneme.například za 1m2 nebo kolik za 1 hodinu jak vám to bude vyhovovat? Pokud bude potřeba míchačky zajistím ..po případě i materiál. Pokud možno Chtěl bych nějakého zedníka z Olomoucké Lokality aby jse mu vyplatila cesta k Litovli .

Materiál zajistím když bude potřeba.

Termín: v období 4.5. 2020 do 24 .5.2020

Lokalita: okr Olomouc

Děkuji předem za Vaši nabídku.

  • 20200312_135848.jpg
  • 20200306_095920.jpg
  • SharedScreenshot.jpg Omítnout Schodištovou místnost.jpg 1.jpg

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Jaroslav J.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 977 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel