Zhotovení termofasády vč. TI

Zdarma kontaktUkončená 9. 8. 2021 PSČ 792 01 Bruntál Moravskoslezský kraj

Popis poptávky #533486299

Dobrý den,

sháním náhradu za stávajícího zhotovitele termofasády novostavby RD v obci Oborná (vesnice u Bruntálu).

Výchozí stav: nelepeny polystyreny na dvou zdech, tři stěny pokrývá lešení, které je možné přestavit na zadní část domu, polystyren + lepidlo + perlinka na stavbě (dodávka investora), cihla porotherm 30cm, bez potřeby větších vyrovnávek

Požaduji: kompletní práci - dokončení zateplení EPS 70 200mm po celé ploše zdiva, vč. stropu terasy a nosného sloupu, podteplení (opravu nebo opětovné provedení) zaluziových boxů - vodící lišty ve špaletě okna; 2x stěrka lepidlem, perlinka + vyztužení rohů oken, okenní profily s APU lištou, omítkový nátěr (bílá, 1mm zrno), bez šambrán apod., usazení parapetů (3ks), kotvení plastovými kotvami

Objem prací: plocha zdiva 180m2, špalety cca 20m2, 10 oken, 1 dveře

Lešení a materiál jsou dodávkou investora, barva zatím není objednaná (dle dohody doobjedná investor, nebo dodá zhotovitel).

Na stavbě bude přítomen technický dozor investora. Jedná se o jednoduchou zakázku, ale s požadavkem na vysokou kvalitu práce. Zadavatel po předchozích zkušenostech neposkytuje zálohy (platba v hotovosti možná průběžně po předání jednotlivých stěn), v případě požadavku zhotovitele je možné uzavření SoD.

Prohlídka dle dohody, fotografie v příloze, PD vč. pohledů mohu poslat mailem.

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Lukáš K.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 328 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel