Hydroizolace ploché střechy

Zdarma kontaktUkončená 11. 2. 2024 PSČ 251 62 Praha - východ Středočeský kraj

Popis poptávky #1698309887

Poptávám: Provedení hydroizolaci ploché střechy na RD + přilehlá garáž, RD cca 9m x 9m, garáž 5,5m x 3m, na obou stavbách je pultová (plochá) střecha se sklonem 7st. s atikou s oplechováním.

Popis: Oplechování zůstane, případně můžeme prodiskutovat i ošetření novým nátěrem. Jinak jde jen o navaření nové vrstvy, která je nyní z asfaltových/modifikovaných pásů a dosluhuje, resp. v místech styku s oplechováním atiky a komínů zatéká.

Termín: Až bude střecha vyschlá a vhodné počasí. Předpokládám duben/květen.

Lokalita: Mukařov (PSČ 25162)

Další informace: Požaduji záruku na materíál i na provedenou práci minimálne 5-10let. Pošlete klidně rovnou indikativní cenovou nabídku a reference realizovaných prací. Provedení si představuji ideálně opět z modifikovaných pásů o tloušťce 5,2mm.


Děkuji předem za Vaši nabídku

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Zdeněk C.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 699 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel