Informace pro poptávající

Ve 3 krocích Vám ukážeme jak funguje Trh poptávek

  • Zdarma vložíte poptávku
  • My ji rozešleme potencionálním dodavatelům (ověřeným firmám z oboru).
  • Vy už pouze vyberete z obdržených nabídek.

Proč si zadat poptávku na Trhu poptávek?

  • Díky konkurenci soustředěné na jednom místě ušetříte až 30% z ceny poptávky.
  • TrhPoptávek.cz je součástí dceřiných specializovaných serverů Katalog řemesel, které disponují obrovskou databází firem a řemeslníků.
  • Vložení neomezeného počtu poptávek ZDARMA
  • Vložení poptávky ZDARMA ušetříte čas vyhledáváním správného specialisty.
  • Trh poptávek je jednoduchý a funkční portál.

Kolik to stojí?

Zadání neomezeného počtu poptávek je skutečně ZDARMA! Neplatíte žádný registrační poplatek, ani poplatek za vložení poptávky. Stačí jen vložit poptávku z pohodlí Vašeho domova nebo práce, my ji rozešleme ověřeným firmám a řemeslníkům. Výběr nejlepší nabídky je již jen na Vás. Využitím portálu TrhPoptávek.cz, ušetříte čas a až 30% z ceny poptávky.

Reference poptávajících

Petr Navrátil, Plzeň

Na TrhuPoptávek.cz jsem hledal malíře pro náš RD. Zadal jsem poptávku a do večera jsem měl vybraného malíře. Děkuji TrhuPoptávek.cz, za kvalitní službu. Využiji i v budoucnu.

Andrea Procházková, Praha

Nabídky mi přišli od solidních firem, které byly schopny doložit referenci, žádní garážoví řemeslníci. Spokojenost.

Jana Zubková, Hodonín

Oceňuji hlavně přehlednost stránek a podporu operátorů TrhuPoptávek.cz. Ihned mě kontaktovali a měla jsem přehled o stavu mé poptávky. Na mě zbylo jen vybrat z nabídek. Moc děkuji za pomoc. Využila jsem již několikrát a budu opakovat.

Lukáš Kunický, Brno

Rychlost odezvy, přehlednost a informovanost, relevantní a kvalitní nabídky. Využitím TrhuPoptávek.cz jsme ušetřili cca 30% ceny.

Martin Blaževič, Ostrava

Sháněli jsem firmu na revizi kotle. Procházel jsem napřed webové stránky a oslovoval jednotlivé firmy. Využitím TrhuPoptávek.cz jsem ušetřil spoustu času. Od druhého dne mě oslovilo několik firem s nabídkou. Výborná podpora ze strany Trhu Poptávek.

Výhody tržiště poptávek

Od roku 2008 systematicky získáváme nové zakázky pro 54 699 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání. Zajišťujeme kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob, které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží.

Registrace nic nestojí, je bez provize a nemusíte platit paušální poplatky tarifů.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště.

Omezená konkurence

Pouze malá část trhu uvidí kontakt na poptávce a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou a dostupností.

Váš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek. Přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací sníží náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Trh je nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Vaš marketing a reklama budou účinnější. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma.

Jak TrhPoptávek funguje?

Zadáte poptávku

Dnes popíšte, co přesně potřebujete a nabídky zájemců vám budou přicházet samy. Už žádné kontaktování každé firmy zvlášť!

Poptejte zdarma a nezávazně

Vyberete nejlepší nabídku

Poměr kvalita • cena • termín a dle hodnocení předchozích zákazníků či referencí v profilu řemeslníka nebo firmy.

Ohodnotíte práci

Vděčnost je přístup k životu, ať poctivý profesionál s dobrými referencemi má větší šanci získat nové zakázky a věří v sílu zpětné vazby od zákazníků.