Agrokom-tech BRYSS s.r.o.

FREE
IČO 06156878
PSČ 37701 Jihočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Prodej a servis techniky pro dům a zahradu, dále pro lesnictví, zemědělství a města. Zajišťujeme komplexní služby od prodeje až po pravidelný servis či opravy. Provozujeme také autoservis. Specializujeme se na stroje značek Kärcher, CubCadet, Hansa, Same, Goupil, Kioti.

Kontakt

Agrokom-tech BRYSS s.r.o.
Adresa
Jarošovská 1267 Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Agrokom-tech BRYSS s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Agrokom-tech BRYSS s.r.o. IČO 06156878 - PSČ 37701, Jarošovská 1267, Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!