ms-naklic.cz

FREE
IČO 06960561 PSČ 285 04 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Dobrý den. Jme malá rodinná firmička co staví domy na klíč, rekonstuuje starší budovy a máme malou zámečnickou dílnu. Vyrobíme téměř vše ze železa včetně pergol atd. Mohu zaručit, že vždy práci provedeme zodpovědně a od problémů neutíkáme. Děláme za rozumné ceny a vždy respektujeme přání zákazníka. Jsme na trhu už téměř 10let. Naše webová stránka ms-naklic.cz Sídlíme v okrese Kolín. Budeme rádi, když se nám ozvete.

Kontakt

ms-naklic.cz
Adresa
Chmeliste 114 Kolín Chmeliste, Vavřinec
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek ms-naklic.cz služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 3 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

ms-naklic.cz IČO 06960561 - PSČ 28504, Chmeliste 114, Chmeliste, Vavřinec, Kolín, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!