Pavel Kavur

FREE
IČO 88775348 PSČ 289 24 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Dovoluji si Vám nabídnout své služby v oblasti občerstvení atd.. Dodám až k Vám domů či na oslavy různé obložené mísy, chlebíčky, jednohubky a vše, co se týče studené i teplé kuchyně. Dodávám sortiment na rauty, oslavy i soukromé akce 24 hodin denně dle Vašeho výběru a tel. domluvě. Vše je čerstvé a kvalitní a cenově výhodné. Veškeré objednávky po telefonátů. Zaujala Vás má nabídka? Pokud ano, tak mne neváhejte kontaktovat na mé e-mailové adrese

Kontakt

Pavel Kavur
Adresa
Spojovací 1313 Nymburk Milovice nad Labem
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek Pavel Kavur služby TrhPoptavek.cz využívá již 7 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Pavel Kavur IČO 88775348 - PSČ 28924, Spojovací 1313, Milovice nad Labem, Nymburk, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!