Poptávám okna do panel. bytu

Ukončená 1. 1. 2020 PSČ 460 07 Liberec Liberecký kraj

Popis poptávky #1144797848

Poptávám: jedná se o výměnu oken a dveří na balkón. Bohužel nejsem momentálně schopný okna přesně zaměřit, ale přidávám fotku. 

Množství, popis: jedná se jen o okna na fotce zbytek, již je namontovaný. Rád bych něco finančně nenáročného, ale ne zase úplně nekvalitní. Jde mi hlavně o kvalitu co se týče uniku tepla. Starý okna bych dokázal zlikvidovat nejspíše sám a rad bych, aby se okolí oken zaštukovalo a srovnalo. Taky bych rád parapet vnitřní. Prosím o kalkulaci. Půjdu po kvalitě a nejnižší ceně. chci někoho kdo na to vlítne i teď v zimě a nebude to dělat déle než den.

Termín: aktuální

Lokalita: Liberec

received_1209691379229156.jpeg
received_460620614840525.jpeg

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Lukáš .
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 999 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky
Omezená konkurence na poptávku
Snadněji oslovíte více subdodavatelů
Podrobná statistika poptávek v oborů
Za nové zakázky neplatíte žádné provize
TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent
Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel
Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?