Poptávám opravu fasády

Ukončená
02.03.2020
PSČ 38276 Loučovice Jihočeský kraj

Popis poptávky #554781963

Dobrý den,
sháníme dobré zedníky či menší firmu na opravu fasády provozovaného rekreačního objektu (délka 15,5 m) nejlépe v dojezdové vzdálenosti. Možno začít ihned. Potřebujeme dokončit nejlépe do 04/2020. Foto v příloze, detailní fasády a míst k opravě zašlu na vyžádání. Nutná konzultace na místě.
1. boční strana fasády-osekat spodní část + vytvořit sokl z extrudovaného polystyrenu, lepidlo, síťka štuk, oprava venkovních ploch okolo vyměněných 6-ti oken, dolepení (dozdění) ozdobných čtverců + drobnější opravy
2. čelní strana fasády - opravy cca 5-7 oken po výměně, drobné opravy fasády
LEŠENÍ MÁME V OBJEKTU VLASTNÍ (přes celou délku domu), voda, elektrika k dispozici

Děkuji,
Hofmanová.


Termín: nejlépe do 04/2020

Lokalita: Nové domky 14, 38276 Loučovice

  • _8104111 copy.jpg
  • čelní fasáda.jpg

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Kateřina H.
firemní poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Více poptávek z vašeho oboru

Kategorie

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 53 899 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 20Kč bez DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel