Poptávám výrobu

Zdarma kontaktUkončená 26. 11. 2023 PSČ 286 01 Kutná Hora Středočeský kraj

Popis poptávky #171479381

Poptávám Poptávám výrobu repliky botníku

Poptávám výrobu repliky botníku (byl nedopatřením zničen sousedovým nájemníkem při malování chodby).

Botník existoval v podobě dvojbotníku v šíři celé chodby; nyní se bude zhotovovat jen naše původní polovina.

Dvířka byla zhotovena za účelem větrání z kvalitní dřevovláknité desky, která po několik desetiletí používání botníku vydržela až do jeho zničení bez známek poškození. Jejich barva byla světle modrá. Přikládáme ilustrační obrázek. Vzor byl z estetických důvodů situován nakoso.

Zmíněné desky byly připevněny na dřevěných rámech, tvořících základ (tedy podklad; nikoliv viditelný lem) dvířek. Ta byla ke korpusu na každé straně uchycena tyčovým (klavírovým) závěsem mosazné barvy, lemujícím celý jejich bok, a byla uzamykatelná klíčkem. Na boku se pak nacházel háček na jeho pověšení.

Přední stěna botníku byla designově stejná, ale dvířka nebyla po celé její šířce. Cca 15 cm od každé strany byla pevná část.

Pokud by to bylo výrobně jednodušší, možná bychom se nebránili použití akustických perforovaných dýhovaných desek.

Vršek botníku pokrývala kvalitní omyvatelná dýhovaná deska, která též vydržela v původní podobě až do zničení botníku. Deska byla červené barvy.

Uvnitř botníku byly instalovány tenké černé kovové tyče s mírným sklonem, na které se umísťovaly boty.

Botník stál na nožičkách o výšce asi 20 cm z útlých černých kovových trubek, aby se pod něj daly zasouvat rodinou aktuálně používané boty.

Botník měl tyto rozměry – výška 75 cm (bez nožiček), šířka 103 cm, hloubka 38 cm.


množství / rozměr / materiál

Děkuji předem za Vaši nabídku

Kontakt na poptávajícího a přílohy

Mgr. D.
soukromá poptávka

Dodavatel již vybrán

Podobné poptávky

Výhody pro poptávající

Poptávají lidé, kteří šetří čas a peníze. Zadání nové poptávky napřímo firmě či řemeslníkovi je zdarma a nezávazně. Jen zadáte poptávku a dodavatelé zašlou Vám nabídky, vyberete tu nejlepší a ušetříte Váš čas i peníze.

Výhody pro řemeslníci a firmy

Tržiště poptávek od roku 2008 zajišťuje pro Vás kvalitní ověřené poptávky od firem, institucí a soukromých osob , které hledají dodavatele na konkrétní službu nebo zboží. Systematicky získáváme nové zakázky pro 54 699 řemeslníků a firem, od malých živnostníků po velké firmy ze všech oborů podnikání.

Přímé kontakty na zákazníky

Budování dobrého jména na trhu vám pomůže získat bez překážek hodně zakázek navíc prostřednictvím referencí a na doporučení.

Omezená konkurence na poptávku

Pouze malá část trhu uvidí kontakt a kladné reference hrají roli, zvýšení cen nahrazováno vyšší kvalitou či dostupností.

Snadněji oslovíte více subdodavatelů

Získejte nejlepší podmínky při nákupu služeb nebo materiálů od subdodavatelů. Ušetříte čas na vyhledávání obchodních partnerů.

Podrobná statistika poptávek v oborů

Sledujte co chtějí Vaši potenciální zákazníci. Nejrychlejší zdroj vytipování nových obchodních příležitostí k růstu.

Za nové zakázky neplatíte žádné provize

Rozšíříte okruh svých zákazníků a budete mít více objednávek, vyšší objemy zakázek. Pomáháme Vám být úspěšní na e-tržiště. Přístup ke kontaktům za pár korun již od 24Kč s DPH

TrhPoptávek.cz je Vaš obchodní asistent

Máte-li obchodní tým? Neustále pro Vás hledáme výzvy k podání nabídek pro přesné zacílení při tvorbě nabídky a cenové kalkulací. Snížíte náklady v oblasti obchodu, prodeje, získávání zákazníků a zakázek.

Zápis a Web zdarma na Katalogu Řemesel

Představte portfolio svých služeb a produktů statisícům návštěvníkům. Stručný firemní zápis o Vaši společnosti zdarma. Vaš marketing a reklama budou účinnější.

Co získá "Top Partner" v Katalogu Řemesel?

Vaše firma se bude ve zvolených kategoriích zobrazovat na předních pozicích Označení vaší firmy v Katalogu Řemesel logem "Top Partner" Zařazení firmy do více kategorií Více naleznete v ceníku partnerství portálu Katalog Řemesel